Po druhom víťaznom zápase na turnaji, tentokrát proti družstvu Tsunami Záhorská Bystrica v pomere 8:5, môžem chlapcov iba pochváliť. Bola radosť pozerať sa, ako sa bavia florbalom a užívajú si hru. Od druhej tretiny boli doslova nezastaviteľní, dominovali v osobných súbojoch, v pohybe aj v kombináciách a na ihrisku si išli za víťazstvom ako jeden tím.
Veľkú zásluhu na úspechu mal aj naš brankár, ktorí podľa mňa patria medzi turnajovú špičku. Nikolas Ninčak privádzal hráčov súpera do zúfalstva a podržal mužstvo vo veľmi dôležitých momentoch.
Obrovské poďakovanie patrí aj fanúšikom, ktorí vytvorili fantastickú, búrlivú atmosféru. Chlapci cítili podporu z tribún počas celého zápasu a aj vďaka tomu podali výborný výkon.